O nas

Konsultant ślubny przez wiele miesięcy będzie towarzyszyć Wam w bardzo prywatnych sprawach. Osobowość jest tu równie ważna, jak kwalifikacje.

Jesteśmy konsultantkami ślubnymi od 2005 roku. Gdy zakładałyśmy firmę, ten zawód w Polsce jeszcze nie istniał. Nie było kursów przygotowujących do pracy, nie było stowarzyszeń branżowych, programów współpracy dla konsultantów, a w szczególności Par Młodych, które chciałyby zlecić komuś organizację swojego wielkiego dnia.

O nas - zdjęcie

Dziś patrzymy z satysfakcją na ostatnie kilka lat pracy, na ponad 200 (liczbę aktualizujemy na bieżąco na głównej stronie) kompleksowo i z sukcesem zorganizowanych wesel oraz na zdjęcia uroczych maluchów, które przysyłają nam nasze Pary sprzed kilku lat. Nie tylko stworzyłyśmy silną rozpoznawalną na rynku markę, ale nadal uczestniczymy w budowaniu i formowaniu branży konsultantów ślubnych, dbając o jej popularyzację, ale też utrzymanie najwyższych standardów. Pracujemy wciąż w tym samym składzie, tworząc zgrany i doświadczony zespół.

Z własnego doświadczenia wiemy, jak dużym wyzwaniem jest organizacja ślubu i wesela, gdy świeżo po zaręczynach staje się po raz pierwszy w obliczu tego złożonego przedsięwzięcia. Kiedyś same przekonałyśmy się, że wybór sali, fotografa, zespołu itd. nie jest wcale taki prosty. Że od naszych decyzji zależy tak wiele, że na wyjątkowy i oryginalny ślub składa się kilkadziesiąt elementów, które muszą być dopracowane i przemyślane. Nieraz w trakcie przygotowań nachodziły nas wątpliwości, znużenie i życzenie, by ktoś choćby w niektórych sprawach nas wyręczył. Od tego czasu wiele się zmieniło. Nauczyłyśmy się podchodzić do organizacji ceremonii w sposób profesjonalny, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom Pary Młodej.

Nasze wcześniejsze doświadczenia osobiste i zawodowe obejmują: poznawanie obcych języków i kultur, zarządzanie projektami, obsługę klientów indywidualnych, jak i wielkich firm, osiągnięcia artystyczne oraz wiele innych z pozoru odległych dziedzin, które jednak w dużej mierze odpowiadają za nasz sukces jako konsultantów ślubnych.

Prywatnie jesteśmy przyjaciółkami o dopełniających się temperamentach i osobowościach. Uzupełniamy się także w pracy, z korzyścią dla naszych Klientów.

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X