Powrót do listy

Każdy konsultant ślubny choć raz widział film „The Wedding Planner” z Jennifer Lopez i marzył, by jego praca wyglądała podobnie. Czy rzeczywiście polscy konsultanci ślubni organizują wesela tak, jak w filmie?

Konsultant ślubny Kraków

Konsultant ślubny w Krakowie ma do dyspozycji wiele pięknych, zabytkowych i nieszablonowych miejsc. Zamki, pałacyki, dworki a z drugiej strony nowoczesne hotele i stylowe restauracje. Kraków przyciąga pary młode swoim magicznym urokiem, niezwykłą atmosferą i wyjątkowymi miejscami.

Na współpracę z konsultantem ślubnym decydują się często pary młode mieszkające za granicą, zwykle jedno z małżonków ma polskie korzenie, ale nie zawsze. Zdarzają się pary, które w Krakowie po prostu się zakochały i to właśnie w tym mieście chcą powiedzieć sakramentalne „tak”. Z usług konsultanta ślubnego korzystają też coraz częściej krakowskie pary, którym praca i obowiązki nie pozwalają na poświęcenie się organizacji ślubu w 100%.

Konsultant ślubny to prawa ręka pary młodej. Jego zadaniem jest przygotowanie wymarzonego wesela, według wytycznych narzeczonych. Przedstawia zawsze wiele propozycji do wyboru, nie narzuca swojego zdania, a jedynie pomaga wyszukać z istniejących ofert, te które idealnie spełniają kryteria młodej pary.

I tak jak w filmie „The Wedding Planner” konsultant ślubny towarzyszy parze młodej w przygotowaniach, często zaprzyjaźniając się z nimi. W dniu wesela jest do dyspozycji przez cały dzień, planuje, pilnuje, kontroluje i zapobiega ewentualnym, nieprzewidzianym zdarzeniom.

 

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X