Usługi dla biznesu

Nie ma jednej definicji eksperta, choć popularna jest teoria w myśl której stajesz się nim po 10.000 godzin treningu. My od 2005 roku zorganizowałyśmy blisko 300 wesel, każdy ślubny usługodawca wie, ile to godzin pracy, więc bez wahania możemy mienić się ekspertkami w tej branży.

Organizując od prawie dwóch dekad niezapomniane ceremonie i przyjęcia, w każdym przypadku miałyśmy do czynienia z wszystkimi uczestnikami tego trudnego rynku. Rolą konsultanta ślubnego i koordynatora przyjęć, jest umiejętne i wyważone godzenie interesów klientów i usługodawców, poznałyśmy więc bardzo dobrze potrzeby i oczekiwania obu stron.

Wykształcenie z zakresu zarządzania i psychologii pozwoliło nam zrozumieć cele, do jakich dążą poszczególni uczestnicy uroczystości i adekwatnie na nie odpowiedzieć. Referencje otrzymane i od par młodych i od partnerów biznesowych dowodzą, że udana współpraca jest możliwa, choć nie zawsze łatwa.

Przez cały ten czas, współpracując w ramach Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych i zasiadając w jego zarządzie, nabyłyśmy też rozumienie dla różnic regionalnych, różnej specyfiki pracy firm wedding plannerskich, aktywnie działałyśmy też na rzecz całej branży, m.in. w bezprecedensowo trudnym czasie pandemii.

Odkąd rozpoczynałyśmy karierę, branża ślubna bardzo się zmieniła. Dziś to rynek wysoce sprofesjonalizowany, zasilany regularnie nowymi entuzjastycznymi talentami po szeroko dostępnych kursach: fotograficznych, florystycznych, stylizacji i innych. Klienci również są dziś lepiej wyedukowani niż kiedyś, wymagają od dostawców usług świadczeń na najwyższym poziomie. Nie zawsze łatwo się przebić, nie zawsze łatwo radzić sobie z kryzysami lub konfliktami, odróżnić się od konkurencji i znaleźć swój styl.

Dlatego chcemy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem, obserwacjami i wiedzą ekspercką w formie indywidualnych konsultacji i audytów. Jesteśmy dostępne online lub osobiście, podpowiemy Ci jak poprawić, udoskonalić lub wypromować Twój ślubny biznes. Zapraszamy do kontaktu, opowiedz nam z czym się zmagasz, jaki masz cel, a zaproponujemy dogodną formę współpracy.

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X