Powrót do listy

Wesele glamour w sercu Krakowa

Dodano: 14.06.2018

To był wyjątkowy, romantyczny, pełen wzruszeń polsko – amerykański ślub.

Ceremonia ślubna odbyła się na tarasie z niezwykłym widokiem na Rynek Główny i Kościół Mariacki. Eteryczny łuk kwiatowy, biały dywan posypany płatkami róż, dekoracyjne oświetlenie i kwiaty idealnie podkreślały wyjątkowy styl tego miejsca.
Nadia wyglądała przepięknie z rozpuszczonymi włosami i stylowym welonem. Treyer prezentował się bardzo wykwitnie w biało-czarnym smokingu.
Para Młoda wypowiedziała swoją, płynącą prosto z serca przysięgę i przypieczętowali swój związek romantycznym pocałunkiem.
Po ślubie był czas na zdjęcia, życzenia i koktajl party z Prosecco i pysznymi przekąskami.

Przyjęcie weselne rozpoczęło się od tradycyjnego przywitania chlebem i solą oraz wódką i wodą. Zgodnie z tradycją, który z Małżonków wybierze wódkę, będzie rządził 🙂 Nie zabrakło również rozbicia kieliszków. Udekorowana sala zrobiła ogromne wrażenie na gościach. Moc światełek i blask świec tworzyły niesamowitą atmosferę.
Podczas wykwintnego obiadu Para Młoda i goście mieli okazję wysłuchać wzruszających, zabawnych i pełnych emocji przemów. A taneczna część wieczoru rozpoczęła się od pierwszego tańca, tańca Panny Młodej z tatą oraz Pana Młodego z mamą.
Wszyscy goście rewelacyjnie się bawili! Parkiet był cały czas pełen, a podczas krótkich przerw goście miło spędzali czas robiąc zdjęcia w fotobudce.
O północy, na oświetlonym żarówkami tarasie, Para Młoda pokroiła
wyjątkowy i pyszny tort weselny a wszyscy goście zapalili zimne ognie. Było magicznie!

To była wielka radość być częścią tego wspaniałego ślubu i patrzeć na miłość i szczęście Nadii i Treyera.
Życzymy Wam tylko takich pięknych chwil. Dziękujemy, żeby mogliśmy dzielić tę radość z Wami 🙂

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X