Powrót do listy

Agata i Roman od początku wiedzieli, że ich wesele będzie inne 🙂

Para Młoda przygotowywała się razem, pijąc szampana i ciesząc się każdą chwilą.
Agata wystąpiła w turkusowej sukni, która idealnie wpisała się w tematykę wesela a i podszewka marynarki Pana Młodego również była turkusowa. 🙂 We włosach zamiast welonu pojawił się falenopsis.

W nowoczesnych wnętrzach z widokiem na Wawel udało nam się wyczarować tropikalny klimat. Liście monstery, anturium, storczyki i palmy pojawiły się w dekoracjach, nie zabrakło też ananasów, kokosów i bambusów, na których pojawił się plan stołów. Kolory kwiatów oszałamiały, podobnie jak ich zapach!

Ślub cywilny odbył się w ogrodzie. Nawet pogoda idealnie wpisała się w tropikalny klimat 🙂 Były łzy wzruszenia i piękna muzyka.
Po ślubie, zamiast tradycyjnych życzeń odbył się rejs statkiem, podczas którego serwowane były egzotyczne drinki.

W bufecie pojawiły się regionalne szwajcarskie specjały. Nie zabrakło też krakowskich przysmaków. Zabawa do rewelacyjnej muzyki trwała do rana, a o wschodzie słońca na tarasie nad Wisłą podano jajecznicę z Prosecco.

Nie było pierwszego tańca, przywitania chlebem i solą, czy podziękowań rodzicom, nawet obyło się bez tortu weselnego. Nie było niepotrzebnych stresów, napięć i ciśnienia. Tylko radość, zabawa i szczęśliwa, zakochana Para, której życzymy samych takich pięknych dni!

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X