Powrót do listy

Tym razem Anne i Paweł zdecydowali się powierzyć nam organizację piątej rocznicy swojego wesela,które również odbyło się we współpracy z nami. Ponownie stanęliśmy więc przed wyzwaniem zadowolenia podniebień grupy kilkudziesięciorga Francuzów, szczęśliwie wiemy dokładnie którzy szefowie kuchni staną na wysokości zadania.

Choć rocznica pod wieloma względami jest prostsza w organizacji, nie ma np. ceremonii, emocje też już są łatwiejsze do opanowania, to jednak samo przyjęcie jest równie złożone i wcale nie mniej pracochłonne. Dodatkowo do poziomu wesela warto dorównać, a jednocześnie nie wypada go przebić…

Wygląda na to, że wszystko to się udało w pewne upalne sierpniowe popołudnie; tak upalne, że część atrakcji przewidzianych na zewnątrz musieliśmy początkowo przenieść do klimatyzowanego wnętrza, w trosce o komfort gości. Po trudach pandemii goście z chęcią przybyli spotkać się z dawno niewidzianymi bliskimi, a my zachęcamy do organizacji takich przyjęć i celebrowania wspólnie spędzanych szczęśliwych lat, zapraszamy.

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X