Powrót do listy

Polsko Persko Pałacowo

Dodano: 18.09.2019

Dominika i Behzad przyjechali na swoje pałacowe wesele z Niemiec. Podczas gdy Panna Młoda przyjeżdżała do Krakowa regularnie, umawiając się z nami na kawę i okołoślubne plotki, Pana Młodego poznaliśmy dopiero tuż przed uroczystością. Role w przygotowaniu ślubu i wesela były jasno podzielone, Dominika wiodła prym i drobiazgowo planowała wielki dzień, natomiast w trakcie samej uroczystości prawie się odwróciły. To Behzad w długim przemówieniu pełnił honory gospodarza, ale przede wszystkim długo komplementował i wyznawał miłość swojej małżonce, która tego dnia z pięknej, ale skromnej Dominiki przeistoczyła się w top modelkę jak z okładki Vogue’a. 

W oprawie uroczystości postawili na skromność. Stylowe bukiety kwiatów na stołach tylko podkreślały urodę miejsca. Choć jeszcze kilka dni przed ślubem drżeliśmy o to, czy dokumenty dotrą na czas, to ostatecznie wzruszający ślub z pełną mszalną oprawą odbył się w pałacowej kaplicy. Piękni Nowożeńcy chętnie pozowali do zdjęć przed obiektywami najlepszych ekip foto i video, a goście równie ochoczo tańczyli Waka-Waka z zespołem muzycznym, co perską muzykę przygotowaną przez rodzinę Behzada. 

Do pierwszego tańca wystrzeliliśmy konfetti, co dało niesamowitą oprawę. To było bardzo stylowe i eleganckie wesele prawdziwie zakochanej Pary. Życzymy im takiej miłości na każdy dzień.

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X