Powrót do listy

Naszą Parę poznaliśmy w ubiegłym roku na organizowanym przez nas weselu.

To dla nas zawsze wielka radość i duma, że kolejne Pary Młode decydują się na współpracę z nami z polecenia. Od razu złapaliśmy świetny kontakt i organizacja wesela przebiegała w miłej atmosferze. Na miejsce swojego wesela Para Młoda wybrała zabytkowy Pałac, perełkę ukrytą wśród ogromnego parku. A ślub odbył się w kameralnej, pałacowej kaplicy, która została przepięknie udekorowana.

Panna Młoda i jej siostra – druhna od rana szykowały się w pałacowej bibliotece. Stylistki wykonały wspaniałą pracę i obie Panie wyglądały zjawiskowo!
Pierwsze spotkanie z przyszłym mężem odbyło się w atrium. Do kaplicy Państwo Młodzi udali się wspólnie. I to właśnie
ceremonia ślubna, była dla Pary najważniejsza.
Mszę Św. odprawił zaprzyjaźniony ksiądz, opiekun fundacji, którą od lat wspiera Para Młoda. A w roli „ministranta” świetnie odnalazła się Kinga 🙂

Panna Młoda przeczytała pierwsze Czytanie z Pieśni nad pieśniami, świadkowa zaśpiewała Psalm. Było bardzo rodzinnie i wzruszająco, a podczas homilii Goście mieli przyjemność posłuchać o poznaniu się Pary Młodej i o Ich wielkim sercu dla fundacji. Na zakończenie Mszy Św. podopieczni fundacji zaśpiewali piękną pieśń. A w podziękowaniu za datki, każdy z Gości otrzymał mały upominek.

Życzenia i aperitif odbyły się na tarasie, na szczęście pogoda dopisała! I już można było podziwiać wyjątkowe pałacowe wnętrza i stylowe dekoracje! W wysokich kompozycjach na złotych standach dominował kolor fioletowy. Udało się nawet zdobyć tulipany! Szczególnie pięknie prezentował się stół Pary Młodej, z ozdobionym łukiem i mnóstwem świec. W papeterii pojawiły się złote akcenty.

Wielkim powodzeniem cieszyły się słodkości i biało – złoty tort weselny. Parkiet z dekoracyjnym oświetleniem był cały czas pełen.
Był też czas na zdjęcia w fotobudce, a na zakończenie każdy z Gości otrzymał wino i eleganckie praliny.

Życzymy naszej Parze spełnienia marzeń i miłości każdego dnia oraz liczymy na spotkanie podczas kolejnego wesela 🙂

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X