Powrót do listy

One day like this

Dodano: 11.08.2015

Aoife i Stephen pochodzą z Irlandii, ale to właśnie w Krakowie zdecydowali się zamieszkać oraz zorganizować swój wymarzony ślub.

Pani Młoda wyglądała przepięknie w sukni o nietypowym kolorze pudrowego różu, a jej druhny – siostry wystąpiły w białych kreacjach. Do ślubu, krakowskim zwyczajem, Pani Młoda przyjechała dorożką, gdzie przy ołtarzu czekał na nią Pan Młody. Ceremonia , poprowadzona przez irlandzkiego księdza, kuzyna Aoify, była bardzo wzruszająca i pełna radości. A po niej, wszyscy Goście pieszo udali się na koktajl, podczas którego mogli podziwiać zabytki Krakowa z jedynego takiego tarasu oraz słuchać specjalnie na ten dzień przygotowanych utworów muzycznych.

Goście byli bardzo zainteresowani polskimi tradycjami, szczególnie przywitaniem chlebem i solą, rozbiciem kieliszków i zamiataniem przez Pana Młodego rozbitego szkła.
Podczas obiadu wszyscy delektowali się wyśmienitą kuchnią, podziwiali dekoracje, słuchali występu pianisty oraz zabawnych i poruszających przemów.
A później były tańce do białego rana przy dźwiękach klubowej muzyki.

Z Aoife i Stephenem zaprzyjaźniliśmy się od pierwszego spotkania, od razu też mieliśmy świetny kontakt z rodziną tej wyjątkowej pary.
Jesteśmy wzruszone i bardzo cieszymy się, że mogłyśmy być częścią tego jedynego, najważniejszego dnia!
Życzymy im wspaniałej podróży przez wspólne życie, podróży, którą rozpoczęli jako małe dzieci, spędzając razem wakacje i liczymy na to, że wrócą do Krakowa!

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X