Powrót do listy

Wasi Goście

Informacja to klucz do sukcesu, nie inaczej jest w przypadku wesel.

Rodzina dopytuje jak dojechać na przyjęcie? Przyjezdni spoza miasta potrzebują turystycznych wskazówek? Chcecie podzielić się z najbliższymi tym, dlaczego wybraliście to, a nie inne miejsce ślubu?

Jest wiele organizacyjnych szczegółów, które warto przed uroczystością przekazać Gościom, ale tylko na nieliczne znajdzie się miejsce w zaproszeniu. Przygotujemy dla Was indywidualny zestaw ważnych informacji – o miejscu, ślubu, wesela, o Waszych Świadkach, o zaproszonych Gościach, o Was, o przebiegu ceremonii, o preferowanych prezentach, o Krakowie… treść zależy tylko od Was.

Do Was należy też decyzja, czy Goście mają otrzymać broszurki w formie drukowanej czy logować się na stworzoną specjalnie dla Was stronę internetową. Goście otrzymają nie tylko ważne informacje przed uroczystością, ale też wspaniałą pamiątkę z Waszego ślubu!

Dla przyjezdnych zorganizujemy zwiedzanie najważniejszych punktów w mieście i w okolicach, pomożemy im w razie potrzeby wynająć samochód czy wyprasować zmięte w podróży kreacje.

Chcesz o coś zapytać?

Napisz wiadomość

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X