Powrót do listy

Organizację wesela Marty i Wojtka rozpoczęliśmy wiosną 2019 roku.

Wszystko szło zgodnie z planem do momentu wybuchu pandemii… Na początku wstrzymaliśmy się z planowaniem, zamarliśmy, jak pewnie każdy… ale po wielu telefonach i mailach udało nam się przygotować plan B.  Współpracujący z nami usługodawcy wykazali się ogromnym zrozumieniem i przez kilka miesięcy trzymali rezerwowy termin w przyszłym roku. A my dopinaliśmy szczegóły.
Na szczęście wesele odbyło się w pierwszym terminie 5 września w Częstochowie, rodzinnym mieście Pary Młodej.

Postawiliśmy na piękne, nasycone kolory: zieleń, bordo, fiolet i do tego złoto. Bankietowa sala została zupełnie odmieniona za pomocą zielonych obrusów, złotych krzeseł, sztuców i podtalerzy. Za stołem Pary Młodej pojawiła się stylowa dekoracja. Całość została podkreślona oświetleniem dekoracyjnym. A ulubionym miejscem do zdjęć była ścianka z kwiatów. Było elegancko i glamour.

Ślubu udzielił zaprzyjaźniony ksiądz, w parafialnym kościele Pana Młodego. Przysięga była wzruszająca a homilia pełna ciepłych, mądrych i wspierających słów.
Para Młoda przyjechała retro mercedesem a Goście mieli okazję podziwiać zabytki Częstochowy z pokładu londyńskiego piętrusa.

Świetna atmosfera towarzyszyła wszystkim, mimo szeregu ograniczeń: maseczek, płynów do dezynfekcji czy nietypowym życzeniom bez uścisku dłoni i przytulenia.
Zespół rewelacyjnie grał, do drink baru i fotobudki była kolejka a pokaz fajerwerków i film z podziękowaniem dla Rodziców zrobiły furorę.

Życzymy Marcie i Wojtkowi spełnienia marzeń i dużo miłości! Na pewno to wesele będziemy wspominać jeszcze przez wiele lat!

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X