Powrót do listy

Wyjątkowe wesele Agnieszki i Michała w centrum Krakowa przygotowywaliśmy ponad rok, bardzo starannie planując każdy jego element.

Przygotowania odbyły się w butikowym hotelu. Pan Młody i jego świadkowie przypinali butonierki na tarasie z widokiem na Rynek Główny, a Panna Młoda i jej trzy druhny szykowały się w apartamencie. Pijąc szampana, oddały się w ręce profesjonalnych stylistów, miło spędzając czas.
Agnieszka wraz z Tatą przyjechała do ślubu dorożką, gdzie przy ołtarzu czekał już na Nią Michał.
Po ceremonii Para Młoda została obsypana płatkami róż a wszyscy Goście otrzymali białe balony wypełnione helem i wspólnie wraz Młodą Parą przeszli orszakiem na przystań. Balony wraz z marzeniami pofrunęły do nieba a na Gości czekał już statek i rejs po Wiśle, podczas którego był czas na życzenia, przekąski i pyszne drinki.
Ale to wcale nie był koniec atrakcji : ) Po pysznym obiedzie, Goście mogli skosztować przeróżnych słodkości w tym fontanny czekoladowej, było miejsce na księgę wpisów, do której Goście wklejali zabawne zdjęcia z polaroidu, do tańca oprócz dj-a grał utalentowany skrzypek, tort został pokrojony na tarasie w blasku księżyca i zimnych ogni a kulminacyjnym punktem wesela był spektakularny pokaz fajerwerków do muzyki wybranej przez Parę Młodą.

Również druhny przygotowały niespodziankę, specjalne weselne puzzle i film z życzeniami od przyjaciół, wzruszający i zabawny.
Udekorowana sala wyglądała przepięknie z romantycznymi kompozycjami kwiatowymi w kolorach bieli, kremu i różu, dopasowaną papeterią i pierniczkami – prezentami dla Gości.

Agnieszko i Michale, to było zaszczyt być z Wami tego dnia. Wyglądaliście przepięknie – uśmiechnięci, szczęśliwi i spokojni, życzymy Wam takiej miłości na każdy Wasz wspólny dzień i takich emocji i wzruszeń, jak przy przemowie Panna Młodego. Jestem pewna, że jeszcze nie raz się spotkamy 🙂
Wszystkiego najlepszego!

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X