Powrót do listy

Planowanie wesela z Ewą i Wojtkiem to była sama przyjemność : )

Od pierwszego spotkania do dnia wesela rozumieliśmy się prawie bez słów. I wspólnymi siłami udało się nam wyczarować to niezapomniane wesele.
Podczas ślubu, w niezwykłym kościele na Kazimierzu, Goście mieli okazję posłuchać pięknej muzyki i być świadkami wielu wzruszań podczas przysięgi. Panna Młoda wyglądała olśniewająco i nie przestawała się uśmiechać.
Po życzeniach, każdy z Gości otrzymał biały balonik i wspólnie udaliśmy się na Bulwary Wiślane, gdzie czekała kolejna niespodzianka – statek. Przed rejsem balony poszybowały do nieba, a na statku czekał na Gości już szampan i pyszne przekąski.
Wejście Pary Młodej na salę odbyło się w deszczu płatków róż i po przywitaniu chlebem i solą, Para Młoda zaprosiła Gości na wykwinty obiad.
Dekoracje idealnie pasowały do miejsca wesela i do Pary Młodej. Kolory marsala, złoto i zieleń dominowały nie tylko w pięknych kwiatach, a również w papeterii.
Przed posiłkiem był czas na przywitanie Gości i przemowy, a po pysznych daniach rozpoczęła się taneczna część wesela. Para Młoda zaskoczyła wszystkich wspaniałym pierwszym tańcem i świetnie przygotowanym układem.
Nie zabrakło też innych atrakcji: był niezwykły pokaz fajerwerków, podziękowania dla Rodziców, animacje dla dzieci, gifbudka z dopasowaną do całej papeterii księgą wpisów, barmani i wyjątkowa oprawa podczas krojenia tortu.
Rewelacyjny zespół bawił Gości do samego rana, słońce już mocno świeciło, kiedy Para Młoda żegnała ostatniego Gościa 🙂

Ewo i Wojtku, życzymy Wam miłości i szczęścia na każdy dzień Waszego wspólnego życia. Jestem pewna, że jeszcze nie raz się spotkamy.
To było wspaniałe rozpoczęcie sezonu : )

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X