Powrót do listy

Agnieszkę i Tomasza na pierwsze spotkanie z nami umówiła Ich Świadkowa, nasza zeszłoroczna Panna Młoda.

Na organizację wesela mieliśmy tylko 5 miesięcy. 🙂
Pani Młoda miała dwie suknie, specjalnie dla niej zaprojektowane i uszyte w krakowskim atelier. I obie suknie, długa i krótka były ozdobione strusimi piórami, tak też powstał temat wesela.
Przepiękne dekoracje ze strusich piór na złotych kandelabrach ze zwisającymi kryształkami zdobiły stoły. Nie zabrakło też oryginalnych szklanych, złotych podtalerzy, świec i stylowej papeterii również z piórami. Pojawiły się drogowskazy i piękne kwiaty zdobiące schody i balustrady.
Panna Młoda wyglądała obłędnie w długiej sukni z odkrytymi plecami i Świadkowa prezentowała się również wspaniale. W obu bukietach także wykorzystane zostały pióra.

Przyjęcie rozpoczęliśmy od garden party. Jeszcze przed ślubem Goście mieli możliwość napić się Prosecco i spróbować przekąsek.
Na zewnątrz czekał już przygotowany bar i wachlarze, które idealnie sprawdziły się jako prezenty dla Gości, bo dzień był upalny.
Ślub cywilny odbył się w ogrodzie przy Pałacu, w stylowej altance. Długi czerwony dywan został ozdobiony świecami i kwiatami. A o oprawę muzyczną zadbał kwartet smyczkowy.
Po ślubie w deszczu płatków róż, Agnieszka rzuciła bukietem i był czas na życzenia, rozmowy i zdjęcia pod świecącym napisem Love.

Po pysznym obiedzie, był czas na podziękowania dla Rodziców i Świadków i następnie Para Młoda rozpoczęła część taneczną pierwszym tańcem.
Piękny i pyszny tort w tematyce wesela został pokrojony na zewnątrz w asyście wielkich rac i zaraz po wystrzeliły w niebo fajerwerki do przejmującej piosenki „Sound of silence”.
Wszyscy mieliśmy gęsią skórkę! Takiego pokazu dawno nie widzieliśmy.
Po tej niezwyklej atrakcji na scenę wkroczył rockowy zespół i Goście mieli możliwość bawić się do muzyki granej przez utalentowanego dj-a na zmianę z rockowym brzmieniem.
O północy zamiast Oczepin, zaprosiliśmy wszystkich ponownie do ogrodu, gdzie odbył się pokaz tańca z ogniem, zakończony zapaleniem przez Parę Młodą serca.

Agnieszko i Tomaszu, bardzo się cieszymy, że byliśmy z Wami tego dnia!
Życzmy Wam miłości i uśmiechu na każdy dzień i takiego super humoru, jaki mieliście przez cały czas przygotowań i w dniu wesela. Dziękujemy 🙂

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X