Powrót do listy

Uwaga to nie teatr!

Dodano: 17.07.2014

Dzień po dniu, a dwa różne światy. W sobotę miłość ślubowali sobie Magda i Ryan, cudownie nieskomplikowana, pogodna i po uszy zakochana para z Kanady. Do planowania ślubu podchodziliśmy dwukrotnie, przesuwając go najpierw aż o rok, ale od początku jasne było, że wielki dzień przypadnie na czas corocznego krakowskiego festiwalu teatrów ulicznych, którego Para Młoda i goście są wielkimi miłośnikami.

Magda i Ryan zaskakiwali nas raz po raz niesamowitym dystansem do wszystkiego, bo jak inaczej nazwać choćby ciężkie czarne botki włożone pod obszerną i majestatyczną suknię Very Wang? Albo dekoracje kwiatowe szczegółowo uzgodnione podczas jednego spotkania, na 6 miesięcy pod ślubem, bez zmian koncepcji i żadnych wątpliwości po drodze? Każdej Młodej Parze życzymy takiego optymizmu i umiejętności cieszenia się chwilą, jakie zaprezentowało tych dwoje.

Wesele w odcieniach brzoskwini i różu, przy dźwiękach hałaśliwych teatrów za oknem, trwała polskim zwyczajem do białego rana. Sto lat dla Magdy i Ryana!

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X