Powrót do listy

Ślub cywilny dla Oli i Wojtka oraz wesele dla 250 osób zaczęliśmy planować tylko pół roku wcześniej.

Niełatwo było znaleźć miejsce, które oferowało możliwość zabawy dla tylu osób i w którym jednocześnie byłaby możliwość organizacji ślubu w plenerze.
Ale oczywiście dla nas nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 Podczas tego wyjątkowego wesela pracowaliśmy wspólnie z dekoratorkami, oświetleniowcami, wypożyczalnią krzeseł oraz drukarnią i udało nam się zupełnie zaczarować hotelową salę bankietową.
Na stołach królowały okazałe kompozycje z egzotycznych liści z dodatkiem białych, szlachetnych kwiatów. Złote stojaki i złote krzesła Chiavari oraz zawieszone na suficie lampiony idealnie wpisały się w elegancki styl przyjęcia. Do tego blask świec, dopasowane nastrojowe oświetlenie i szykowana papeteria.

Ślub odbył się na hotelowym tarasie, który również został przeobrażony: dekoracyjne żarówki, biały dywan, kwiaty i przede wszystkim piękna ślubna altana.
Pogoda dopisała 🙂 Piękna Panna Młoda w szykownej, dopasowanej sukni z eleganckim bukietem ze storczyków, wzruszona po błogosławieństwie, przeszła alejką razem ze swoim Tatą. Na miejscu czekał już Pan Młody. Była to ciepła, rodzinna ceremonia z emocjonalną oprawą muzyczną kwartetu smyczkowego, na zakończenie nie zabrakło płatków róż i confetti : )
Po ślubie był też czas na życzenia, koktajl i zdjęcia.

Tort został pokrojony tuż po uroczystym obiedzie. Oprócz słodkiego bufetu, serwowane były lody w rożkach.
I zaczęło się wyjątkowe wesele, podczas którego parkiet był cały czas pełen roztańczonych Gości.
Na żywo, do świetnej muzyki dj-a, wystąpił utalentowany saksofonista, który jeszcze bardziej podkręcił atmosferę.
Aż do największej atrakcji wieczoru! Koncertu zespołu Fun Factory, który przywołał wiele wspomnień z młodości niejednego Gościa. Było bardzo energetycznie, dynamicznie, był szał!

Olu i Wojtku bardzo dziękujemy, że to nas obdarzyliście swoim zaufaniem i powierzyliście nam organizację Waszego wymarzonego ślubu i wesela.
Życzymy Wam samych dobrych, pełnych miłości dni!

Design i wykonanie: Smultron.pl

Mapa naszych klientów
X